• Print
  • Favorites
  • Refer a friend

Çalışanlarımız farkı yaratmaktadır

En önemli ana sermayemiz çalışanlarımızdır. Mondi bünyesinde, sürekli gelişim içinde ve karşılıklı güven ile ayakta duran kuruluş kültürümüzün yanı sıra profesyonel personelimizin azimli, özverili ve sorumlulukların farkında oluşları bizi yükseltmektedir. Doğru personeli uygun işlerde çalıştırarak Kurumsal stratejimizi geliştirmekteyiz. Çalışanlarımızın hizmetlerine takdir ile yaklaşıldığında da, personelimizin şirketimize sürekli olarak sadık ve bağlı oldukları görülmektedir.

Yıllık yapılan işçi toplantılarında, çalışanlarımızın bireysel gelişimi ve planlamaları üzerindeki toplantılar, çalışanlarımız için ek bir fırsat sunmaktadır.

Mondi, personel profilini Uluslararası yayarak dünya çapında kariyer olanakları sağlamaktadır. Yetenekli Personelimiz, her daim sorumluluk almaya istekli olup, Mondi bünyesinde kendilerini ispatlayarak kendi gelişmelerine de şans vermektedir. Aynı zamanda Mondi kendi yerel konumunda farklı faydalar sunmaktadır. Bununla beraber Mondi cazip bir işveren haline gelmektedir.

Mondi olarak inanıyoruz ki, çalışanlarımızın hepsinin kuruluşumuzun en iyi Büyükelçileridir. Hakkımızda söylenenleri öğrenmek için buraya tıklayınız.

© 2018 by Mondi