• Print
  • Favorites
  • Refer a friend

Mondi Türkiye

Mondi Endüstriyel Torba

Endüstriyel TORBA şirketi 1997’den beri Türkiye’de faaliyettedir ve Türkiye pazarında piyasanın lideridir.

Endüstriyel TORBA iş birimimizin  fabrikası Çorlu’da yeralmaktadır.İşteki üstün tecrübeyle Mondi’nin yüksek kâğıt standartlarını birleştirerek, Endüstriyel TORBA satışlarını geliştirecek müşterilerine ürünler ve hizmetler vermeyi amaçlamaktadır.

Yüksek kalite, sağlık ve iş güvenliği standartlarıyla çalışıyoruz. Halen ISO 9001 ve ISO 22000 standartlarına  ve OHSAS sertifikasına sahibiz.

Uluslararası çalışan gelişimi girişimlerimizle paralel çalışan eğitimi programları uygulanmaktadır. Çalışanların iş bilgilerini geliştirmeye olduğu gibi iletişim ve yönetim becerilerini geliştirmeye, başarıları ve gelişim alanlarını öğrenmeye teşvik edildiği yenilikçi bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

Kendini geliştirme de teşvik edilmektedir ve çalışanlar mevcut işlerinde ustalaşmak ve iş becerilerini geliştirmede desteklenmektedir.

Çalışanlarımıza müşteri başarımıza değer katarak başarımıza katkıda bulunmak için becerilerini geliştirme fırsatları sunuyoruz. Üstün başarılı bir ekibin bir üyesi olmak ve kendine saygı duymak aynı zamanda şirketimizin sürdürülebilir büyümesine yol açan kişisel başarıyı da teşvik etmektedir.

İhtiyaçlarını dinleyerek ve proaktif performanslarını artırmak ve onlara yenilikçi çözümler sunmak için ilgili bölümleriyle birlikte çalışarak müşterilerimiz arasında üstün saygınlık kazandık. Çalışanlarımızın tümü bireysel eylemlerimizin ve kararlarımızın müşterilerimize sunduğumuz ürünler ve hizmetlerdeki bu olumlu isme katkıda bulunduğunun bilincindedir.  .

Çalışanlarımız başarımızın temelidir ve çalışanlarımızı kendi performansımızı ve şirketimizin performansını geliştirebileceğimiz hem düzenli toplantılarla hem de etkin “Torba dışı düşünce” fikir kutusu aracılığıyla düşüncelerini ve geribildirimlerini ifade etmeye teşvik ediyoruz.

Dünyanın sürdürülebilirliğine özel önem veriyoruz ve çalışanlarımız enerji ve atık azaltmayı iyileştirmek için olduğu kadar müşterilerimize yeşil dizi ürünler saplamak için kişisel sorumluluk almaktadır.

 

Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.
 

1974 yılında Dünya Bankası desteğiyle İzmir Tireli girişimciler tarafından kurulan Tire Kutsan’ın hisseleri 1991 yılında İMKB’de işlem görmeye başladı. Mondi Group, 2007 yılında hisse devri yoluyla Tire Kutsan’ın büyük ortağı oldu. 2010 yılında ise şirket unvanının Mondi Tire Kutsan Kâğıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş. olmasına karar verildi. Mondi Grubu’nun Oluklu Mukavva Ambalaj iş kolunda faaliyet gösteren Mondi Tire Kutsan, Türkiye’de 4 adet kutu ve 1 adet kâğıt fabrikası, 1000 çalışanı ve 700’ü aşkın müşterisi ile yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunarak Türk oluklu mukavva ambalaj sektörünün lider tedarikçisi konumundadır. Mondi Tire Kutsan; İzmir / Tire, İzmit, Adana ve Karaman’da bulunan dört kutu fabrikası ve Tire’de bulunan kâğıt fabrikasıyla, sahip olduğu coğrafi çeşitliliğin avantajını, müşterilerine sağladığı servis kalitesiyle ortaya koymaktadır. Mondi Tire Kutsan, sektöründe FSC (Forest Stewardship Council = Orman Yönetim Konseyi) sertifikasına sahip ilk firmadır.

Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj olarak Türkiye’de  5 işletmeye sahiptir :

  • İzmit
  • Tire / İzmir (Kutu)
  • Tire / İzmir (Kağıt)
  • Karaman
  • Adana

 

© 2018 by Mondi